Yakup Yıldız Yeniden Başkan

13.03.2015

31 Ocak 2015 tarihinde yapılan Genel Kurul’dan yine başarıyla çıkan Köy-Koop Genel Başkanı ve Köy-Koop Burdur Birlik Başkanı Yakup Yıldız yapılan Genel Kurulu değerlendirirken ‘kooperatifçilik kazandı’ diye konuştu.

Köy-Koop 16. Genel Kurulu Yapıldı

11.07.2014

Köy-Koop 2013 yılı faaliyet dönemine ilişkin 16. Olağan Genel Kurulu, 27 Haziran 2014 tarihinde Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanlık Toplantı Salonu’nda gerçekleşti.

Süt Fabrikamız Açıldı

11.07.2014

Köy- Koop Burdur Birliği Süt ve Mamulleri Fabrikası’nın resmi açılışı yapıldı. Açılışta konuşma yapan Köy-Koop Genel Başkanı Yakup Yıldız, hedeflerinin halka sağlıklı ve güvenilir ürünler sunmak olduğuna vurgu yaptı. Burdur’da bu hedefi gerçekleştirm

Projeler Su Üzerine Olmalı!

25.04.2014

22 Mart Dünya Su Günü ülkemizde de etkinliklerle kutlanmaktadır. Suya verilmesi gereken önem çeşitli konferanslar ve bilimsel verilerin ışığında sadece söylenmekte, gereken önlenmeler için çaba kısmı olarak sergilenmektedir.

Köy-Koop Makü İşbirliği

25.04.2014

MAKÜ ile Burdur İli Köy Kalkınma Kooperatifler Birliği (Köy-Koop) arasında Virolojik-Serolojik Teşhis ve Analiz Protokolü imzalandı.

Allah Bir Daha Yazdırmasın

25.04.2014

İstiklal Marşı, bundan 93 yıl önce TBMM'de kabul edildi. İstiklal Marşı, ebediyen var olmaktan ya da yok olmaktan birini seçmek zorunda kaldığımız zamanların destanıdır.

— Köy-Koop Haber Gazetesi

— "Kanaatim odur ki, muhakkak surette birleşmede kuvvet vardır. Kooperatif yapmak, maddi ve manevi kuvvetleri, zeka ve maharetleri birleştirmektir."
Mustafa Kemal Atatürk

““Çiftçiler sendika ve doğru temellerde örgütlenmiş kooperatiflerde başarılı olabilirler””

““Toprak sonsuz ve bahşedilmiş bir kaynak değil, kırılgan, yenilenemez ve gıda güvenliği ve sürdürülebilir geleceğimiz açısından mutlaka korunması gereken bir varlıktır””

1 YIL TECRÜBE
1 ALANDA ÇÖZÜM
1 ORTAK
1 ÖDÜL